Links

 

 

– Stichting Julius Leeft – http://www.stichtingjuliusleeft.nl/

– Experience Livebuild –  experience.livebuild.org

Duurzame ontwikkelingsorganisatie die jongere vrijwilligers voor een kort verblijf naar Afrika (Kameroen) stuurt onder het mom “jij gaat Afrika niet veranderen, Afrika gaat jou veranderen”.

 

– The hunger project – www.thehungerproject.nl

Wereldwijde ontwikkelingsorganisatie met ook veel projecten in Bénin.

 

Togo cultures – www.togocultures.com

 

Mieke Koldewee – www.miekekoldewee.nl

 

– Marisa Grande – www.marisagrande.com

 

– Theaterschool Amsterdam – www.ahk.nl

 

– African Music festival – www.festival.afrikaba.com

 

– Djembe Links – www.djembe-links.nl

 

– Marian Dors – www.mariandors.nl

 

– Germaine Acogny – www.jantbi.org

 

– Graphic Design, Maarten Kleyne – www.mkleyne.com